Doprava Zdarma při nákupu nad 1000 Kč
Neohodnoceno

Vánoční Box 🎄

"Sváteční Pohoda v Krabici" - Vánoční Dárkový Box, Který Roztáčí Zimu! 

 

Ponořte se do světa neobyčejných chutí a zážitků s naším speciálně sestaveným Vánočním Boxem. Ideální dárek pro milovníky jedinečných chuťových požitků a sběratelských předmětů!

Co Vás čeká uvnitř?

   • 3g Jack Haze HHC: Vychutnejte si svěží a povznášející chuť tohoto výjimečného kousku. Ideální pro relaxační večery nebo jako inspirace pro vaše kreativní chvíle.
   • 3g Afghan Hash HHC: Tento tradiční hash vás zavede na cestu klidu a uvolnění, dokonale vhodný pro ty večery, kdy potřebujete vypnout a na chvíli zapomenout na svět kolem.
   • 1g pre-rolled HHC Joint: Aby byly vánoční přípravy snažší – nemusíte nic balit, kromě dárků!
   • 5ks 60mg HHC Gummies: Zapomeňte na staré dobré bonbony, tady jsou naše HHC Gummies! Tyto želé skvosty jsou jako cukroví pro dospělé, které dodají Vašim chvilkám sladký nádech dobrodružství.
   • 1ml HHC Cartridge AK-47 s CCELL Baterií: Kdo potřebuje oheň v krbu, když máte naši AK-47 Cartridge? Připojte k CCELL baterii a připravte se na oslavu, kde jediné, co bude "vystřelovat", je Vaše nálada.
   • 50g Sušeného Masa od ✭Sušíme M&M✭: Každý kousek je sušen s takovou péčí, že by mohl vyprávět vlastní příběh. Jeho neopakovatelná chuť Vás přenesou do světa pravého masného řemesla, které nelze najít na pultech běžných obchodů. Ideální pro milovníky pravých chutí a kvality!
   • 20g Jerky Hlívy Ústřičné od Amanita Urban Farm Řekněte sbohem nudným svačinkám! Chilli Jerky z Hlívy Ústřičné je jako malý ohňostroj. Každý kousíček je pikantní výlet do světa nových chutí. Ideální pro ty, kteří hledají něco štiplavého, výjimečného a úplně jiného!

 

Tento dárkový box není jen obyčejným dárkem, je to celá paleta zážitků. Každý prvek byl pečlivě vybrán, aby vám poskytl nezapomenutelné momenty, které můžete sdílet s přáteli nebo si užít sami. Připravte se opustit nudu tradičních vánočních dárků a vydejte se na cestu plnou chutí a dobrodružství, Váš Vánoční  Box už na Vás čeká! 

 

Upozornění: Některé z produktů jsou určeny pouze pro sběratelské a výzkumné účely. Nejsou určeny pro jakoukoliv konzumaci. Pouze pro osoby starší 18 let. 

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 132
2 390 Kč
Kategorie: Vánoční Box 🎄
vyhoda-1: 13%
vyhoda-2: 0,5%
vyhoda-3: Terpinolen (lesní a citrusové aroma), β-Karyofylen (kořeněné aroma), Myrcen (bylinné aroma)
vyhoda-4: Hybrid
vyhoda-5: Švýcarsko/Česko

Popis produktu není dostupný

Používáme ověření věku Adulto