Doprava Zdarma při nákupu nad 1000 Kč
Neohodnoceno

1g pre-rolls Jack Haze 30% HHC

Už máte plné zuby komplikovaného balení jointů, které končí jako nevzhledné "buráky"? Máme pro vás řešení! Představujeme náš 1g pre-rolls Joint, který nabízí nejen legendární odrůdu Jack Haze, ale nyní je ještě vylepšený díky spolupráci s předním výrobcem filtrů, firmou Rolls. Ideální pro ty dny, kdy se vám nechce nic složitého, ale přesto chcete kvalitu.

 

Charakteristika 1g pre-rolls Jack Haze 30% HHC

Každý Joint je vybaven filtrem od Rolls, což zajišťuje čistší a hladší zážitek. Filtry Rolls jsou známé svou schopností redukovat škodlivé látky a zároveň zachovat plnou chuť a aroma. Odrůda Jack Haze rozhodně neskrblí dostatkem účinných látek HHC (30%), CBD (13 %) a THC (0,5 %). Jeho
dominantní terpeny jsou terpinolen vyvolávající citrusovou a borovicovou vůni, zdroj kořeněného aroma β-
karyofylen a myrcen zvoucí do bylinného světa. Do výsledné osvěžující chutě se zamiluješ, ani
nebudeš vědět jak.

S našimi pre-rolls Jointy Jack Haze a filtry Rolls si můžete užívat pohodlí a kvalitu, jakou jste dosud nezažili. Připojte se k revoluci v pre-rolls jointech a nechte se unášet těmi nejlepšími chutěmi a zážitky!

 

Upozornění: Tento produkt je určen pouze pro sběratelské a výzkumné účely. Není určen pro jakoukoliv konzumaci. Pouze pro osoby starší 18 let. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 135
250 Kč
Kategorie: HHC
vyhoda-1: 13%
vyhoda-2: 0,5%
vyhoda-3: Terpinolen (lesní a citrusové aroma), β-Karyofylen (kořeněné aroma), Myrcen (bylinné aroma)
vyhoda-4: Hybrid dominance Sativy
vyhoda-5: Švýcarsko

Popis produktu není dostupný

Používáme ověření věku Adulto